Hangar ve Depolar

Çelik hangar ve depolar günümüzde kullanım alanı çok geniş yelpazede olan bir yapı türüdür. Özellikle dayanıklı olması, iklim şartlarına uyumlu olması, esnek arazi şartları için yapının yeniden tasarlanması gibi fonksiyonal özellikleri sayesinde tercih edilme sebebi olmuştur. 

Ayrıca hangar ve depolar büyük depolama alanı sağlaması, lojistik ve aktarma noktalarında kullanılması açısından önemlidir. Ticari faaliyet alanlarında ürünlerin korunması için idealdir. Bazı çelik hangar ve depo türlerinden kullanılan malzemeler sayesinden yangına karşı dayanıklı hangar ve depolar inşa edilebilmektedir. 

Çelik hangarlar ve depolar, askeri amaçlar için kullanılabileceği gibi sivil amaçlar için de kullanılır. Havaalanları, askeri üsler, lojistik merkezler, spor salonları, sergi alanları veya büyük endüstriyel tesisler gibi birçok farklı alan için ideal bir depolama veya koruma için kullanılmaktadır. 

Hangar ve depolar içinde istenildiği takdirde gerekli görülen bölümlere asma kat ve ara kat sistemleri kurulabilir. Alan genişletme, güvenlik önlemlerini artırma, özel ürünlerin depolanması için böyle bir çalışma yapılabilir. 

Depolama Alanı
ÇOK GENİŞ DEPOLAMA ALANI SUNAR 99%
Güvenli
YANGIN ve DOĞAL ŞARTLARA DAYANIKLI 90%
Geniş Kullanım Alanı
ASKERI ÜS, LOJISTIK, BÜYÜK ENDÜSTRIYEL TESISLER, 95%

Ürün Galerisi