İki Katlı Villa Prefabrik Ev

Beralife Prefabrik Evleri, modern tasarımı ve depreme dayanıklı, güvenilir kaliteli malzemelerle üretilen iki katlı prefabrik evleriyle göz kamaştırıyor. Her aileye uygun bütçelerle sahip olabileceğiniz bu evler, mimarisiyle de dikkat çekiyor. Kalitesi ve uygun fiyatıyla herkes tarafından büyük ilgi gören “İki Katlı Prefabrik Ev” modelimiz, farklı metrekare seçenekleriyle hayalinizdeki eve sahip olmanızı sağlıyor.

İki katlı yapılarıyla daha fazla yaşam alanı sunuyor. Modern ve şık tasarımıyla evinizin dış görünümüne değer katarken, iç mekan düzenlemelerinde de pratik ve kullanışlı alanlar sunuyor. İki katlı prefabrik evlerimiz, özenle seçilmiş dayanıklı malzemelerle üretilerek uzun ömürlü ve güvenli bir yaşam sunmayı hedefliyor.

Villa M2 Alanları

Konfor ve Şıklık Bir Arada

” Lüks, Konforlu ve Göz Alıcı “

Müşterilerimize farklı m2 seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınıza en uygun evi seçme imkanı sağlıyoruz. İster küçük bir aile olsun, ister geniş bir aile, Beralife Prefabrik Evleri’nin iki katlı modelleri herkesin beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır. Size özel ölçümlerle ve kişisel tercihleriniz doğrultusunda evinizi özelleştirebilir, iç mekan düzenlemelerini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Beralife Prefabrik Evleri’nin iki katlı prefabrik evleri, hem estetik açıdan göz alıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlarken hem de sağlam yapısıyla deprem gibi doğal afetlere karşı güvenli bir konut sunar. Güvenilirlik ve dayanıklılığın yanı sıra, enerji verimliliği ve çevre dostu özellikler de bu evlerin önemli avantajlarındandır.

Hayalinizdeki iki katlı prefabrik ev için Beralife Prefabrik Evleri’nin uzman ekibi size her adımda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla ev sahibi olmanızı kolaylaştırıyoruz. Beralife Prefabrik Evleri, iki katlı prefabrik evlerle hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Sıkça Sorulan Sorular

Prefabrik ürünler diğer yapılar göre çok daha hızlı bir şekilde ürütelir ve tamamlanır.Bu sayede acil ihtiyaç durumlarında hemen kurulabildiği için bir çok açıdan avantajlıdır. Sizlerin seçtiği modele ve üzerinden yapılan değşikliğe bağlı olarak 15 ile 30 gün arasında teslim edilmektedir. 

Ülkemizde yürürlükte olan imar kanuna göre yerleşik yapıların tamamı için imar izni gerekmektedir. Ürettiğimiz tüm modeller için imar izni alınması gerekmektedir. Yerel belediyeye başvurarak, ilgili imar mevzuatına uygun olarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

Evet ürettiğimiz tüm prefabrik modellerimiz ülkemizin iklim şartlarına uygun bir şekilde kalite kontrolünden geçmektedir. Dört mevsim kullanılabilmektedir. 

Özellikle ülkemizin büyük bir çoğunluğunda deprem riskinin fazla olduğunu biliyoruz ve ÜR-GE ve AR-GE çalışmalarımızda depreme dayanıklı olması için bütün önlemsel geliştirmeleri yapıyoruz. Deprem uzmanlarının özellikle dikkat çektiği bir nokta:” Tek katlı evlerin depreme daha dayanıklı” olduğunu ifade etmeden geçmemek gerekiyor. 

Dış tasarımda istenilen şeylerin niteliğine ve özelliklerine göre değişiklik yapmaktayız. Yapılmak istenilen değişikler üzerinde mühendislerimiz çalışma yaptıktan sonra ev planlarının hususları gözetilerek mühendislerimizin onayın sonrasında değişiklik yapılabilmektedir.

Prefabrik olarak üretilen tek katlı evlerimizin tamamı kurulduktan sonra farklı bir yere taşımak mümkündür. Fakat yapının stabil sorunları olmaması için söküm aşamasında su ve elektrik tesisatına dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Üretilen tek katlı modellerimizin hepsi belli bölümlere ayrılarak özel tırlar ve kamyonlar aracılığı ile taşınmaktadır. 

Bütün iki katlı ev modellerimiz iç cephe veya dış cephe boyaları istediğiniz herhangi bir renkte boyanabilmektedir. Boya işlemleri, yapının istenilen yere kurulmasından sonra boyama işlemi yapılır. Dilerseniz boyama işleminin yapılmamasını isteyebilirsiniz.