Tek Katlı Prefabrik Ev

Modern tasarımı ve depreme dayanıklı, güvenilir kaliteli malzeme ile üretilen Beralife Prefabrik Evleri tek katlı her aileye uygun bütçeyle, mimarisi ile göz dolduruyor. Kalitesi ve uygun fiyatı ile herkes tarafından yoğun ilgi gören “Tek Katlı Prefabrik Ev” modelimiz farklı m2 seçenekleri ile hayalinizdeki eve sahip olacaksanız. 

Beralife Prefabrik ve Yapı sistemleri olarak 20 yıllık tecrübe ile sizlere uygun, arazi şartlarına uyumlu özel tasarım prefabrik tek katlı evler üretiyoruz. 

Prefabrik Ev M2 Alanları

Sıkça Sorulan Sorular

Prefabrik ürünler diğer yapılar göre çok daha hızlı bir şekilde ürütelir ve tamamlanır.Bu sayede acil ihtiyaç durumlarında hemen kurulabildiği için bir çok açıdan avantajlıdır. Sizlerin seçtiği modele ve üzerinden yapılan değşikliğe bağlı olarak 15 ile 30 gün arasında teslim edilmektedir. 

Ülkemizde yürürlükte olan imar kanuna göre yerleşik yapıların tamamı için imar izni gerekmektedir. Ürettiğimiz tüm modeller için imar izni alınması gerekmektedir. Yerel belediyeye başvurarak, ilgili imar mevzuatına uygun olarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

Evet ürettiğimiz tüm prefabrik modellerimiz ülkemizin iklim şartlarına uygun bir şekilde kalite kontrolünden geçmektedir. Dört mevsim kullanılabilmektedir. 

Özellikle ülkemizin büyük bir çoğunluğunda deprem riskinin fazla olduğunu biliyoruz ve ÜR-GE ve AR-GE çalışmalarımızda depreme dayanıklı olması için bütün önlemsel geliştirmeleri yapıyoruz. Deprem uzmanlarının özellikle dikkat çektiği bir nokta:” Tek katlı evlerin depreme daha dayanıklı” olduğunu ifade etmeden geçmemek gerekiyor. 

Dış tasarımda istenilen şeylerin niteliğine ve özelliklerine göre değişiklik yapmaktayız. Yapılmak istenilen değişikler üzerinde mühendislerimiz çalışma yaptıktan sonra ev planlarının hususları gözetilerek mühendislerimizin onayın sonrasında değişiklik yapılabilmektedir.

Prefabrik olarak üretilen tek katlı evlerimizin tamamı kurulduktan sonra farklı bir yere taşımak mümkündür. Fakat yapının stabil sorunları olmaması için söküm aşamasında su ve elektrik tesisatına dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Üretilen tek katlı modellerimizin hepsi belli bölümlere ayrılarak özel tırlar ve kamyonlar aracılığı ile taşınmaktadır.