Malatya Prefabrik Ev 

Malatya Prefabrik Ev ve Malatya prefabrik ev fiyatlarımız için bizimle iletişimie geçebilirsiniz. Malatya içindeki tüm alanlarda keşif ve arazi çalışması yapmaktayız. Kişiye özel tasarımlar ve istenilen ölçüye göre size özel prefabrik evler üretiyoruz.

Malatya Prefabrik Ev
Malatya Prefabrik Ev

Malatya Prefabrik Ev Fiyatları

Malatya prefabrik ev fiyatlarımız m2’ye bağlı olarak ortalama 5000 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerin hayalindeki evi üretiyoruz  Prefabrik evlerimiz Malatya içinde 20 ile 30 gün gibi kısa süre içinde tamamlanmaktadır.

Özellikle prefabrik ev fiyatları miktarını etkileyen faktörler kısaca şöyledir; İhtiyaçlar ve istekler doğrultusunda evin iç ve dış yapısında kullanılacak malzemeler prefabrik ev maliyetini doğrudan etkiler.

Evlerde kullanılmak istenen özel malzemeler fiyatı belirleyen bir diğer unsurdur. Ayrıca evin dışında yalıtım malzemeleri, çatı izolasyonu için kullanılacak malzemeler, panjur, garaj gibi özel istekler fiyatı etkileyecek diğer unsurlardır. Tabi ki prefabrik ev yapımında kullanılacak malzemelerin kalitesi de fiyata doğrudan etki etmektedir.

Prefabrik ev fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve bu konuda aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Firmamız uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve hizmet anlayışı sayesinde %100 memnuniyet ile çalışmaktadır. 20 yıllık köklü geçmişimiz ve binlerce referansımız sayesinde sizin de en kısa sürede hayalinizdeki eviniz hazır olsun. Malatya‘da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Malatya prefabrik ev fiyatları ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Yüksek kalite standartlarında prefabrik yapılar, konteynerlar, çelik konstrüksiyonlu yapılar ve modüler çelik yapılar üretmekteyiz.

Estetik , konforlu aileniz ile güven içerisinde yaşayabileceğiniz geniş , ferah ve kullanışlı farklı tercihlerinize uygun seçenekler sunabilmektedir.

Prefabrik ev modelleri üretiminde öncü firma olan Beralife Prefabrik özellikle prefabrik fiyatları konusunda da kaliteden taviz vermeden uygun fiyat politikasını benimsemiştir. Tamamen kendi üretimi ve kendi uzman personel kadrosunun olması bu durumu daha mümkün kılmaktadır.

Malatya Prefabrik Ev

Beralife Prefabrik olarak ürettiğimiz her ürünün arkasındayız. Prefabrik modelleri yenilikçi ruhu ve ekibi ile öncü prefabrik firmasıyız. Prefabrik ev modelleri, projenin uygunacağı alana, bölgeye ve şartlara göre özel olarak değerlendirilmekte ve ihtiyaca en uygun konsept tasarlanmaktadır.

Tüm bu süreçte mimarlarımız sizinle birlikte en doğru kararı vermek için iş birliği içinde olmaktadırlar. Amacımız sizler için ferah, temiz, şık, sağlam ve güvenilir yaşam alanları yaratmaktır.

Malatya’da 12.000 metrekare alan üzerine kurulu entegre tesislerimizde, üretim süreçlerinin tamamında kullandığımız teknolojiler ile fark yaratarak, ürünlerimize katma değer sağlamaktayız.

 

Bilgi ve tasarım örnekleri için iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan ya da mesaj yoluyla ulaşabilrsiniz. Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.